POD HASŁEM
Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń…
POD HONOROWYM PATRONATEM
POSEŁ NA SEJM AGNIESZKI KOŁACZ- LESZCZYŃSKIEJ
PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA ROMANA SZEŁEMEJA\
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 26 W WAŁBRZYCHU
STOWARZYSZENIE „BEZ BARIER”
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY
XIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIAT BEZ BARIER”
„WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ, GDY GŁOWA PEŁNA MARZEŃ…”
W dniu 9 kwietnia 2018 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu /część plastyczna/.gg
Jury w składzie:
przewodnicząca:
Ewa MADUCH
plastyk w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
członkowie:
1.Katarzyna UTECHT
plastyk w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
2.Ewa PIETRASZKO
plastyk w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
Jury przeanalizowało 717. prac i przyznało tytuły Grand Prix, laureatów i wyróżnienia następującym osobom:
A)dzieci w wieku przedszkolnym:
Laureaci:
Lilianna Pietruszyńska, l. 5,5
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
opiekun: Beata Synowiec
Julia Lewandowska, l. 6
Gryfiński Dom Kultury w Gryfinie
opiekun: Elżbieta Narzekalak
Lena Filiks, l. 4
Gryfiński Dom Kultury w Gryfinie
opiekun: Elżbieta Narzekalak
Wyróżnienia:
Laura Pogorzelska, l. 5
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86 w Warszawie
opiekun: Aneta Grochowska
Zuzanna Stołowska, l. 6
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek
B) uczniowie klas I – III szkoły podstawowej:
Laureaci:
Kornelia Typek, l. 8
Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni” w Zamościu
opiekun: Maria Śliczniak
Lidia Dawidowska, l. 7
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
opiekun: Beata Synowiec
Wiktoria Balejko, l. 9
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
opiekun: Ewa Pietraszko
Wyróżnienie:
Małgorzata Kozłowska, l. 8
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
opiekun: Beata Synowiec
Alicja Błoniarz, l. 7
Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
opiekun: Maria Mrożek
C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:
Laureaci:
Nina Sawczenko, l. 11
Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach
opiekun: Małgorzata Skwarek
Natalia Krupa, l. 13
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie
opiekun: Ewa Rogulska
Natalia Jabłońska, l. 13
Zespół Szkół Integracyjnych w Legnicy
opiekun: Magdalena Jągowska
Wyróżnienia:
Dawid Gula, l. 13
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie
opiekun: Ewa Rogulskag
Dominika Tymińska, l. 12
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bielsku Podlaskim
opiekun: Daniel Gromacki
D) uczniowie klas I – III gimnazjum:
Laureaci:
Magdalena Kibler, l. 14
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu
opiekun: Małgorzata Lesiak
Katarzyna Bagińska, l. 15
Białystok
opiekun: Danuta Bagińska
Lilianna Jasińska, l. 14
Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku
opiekun: Ferdynanda Byczuk
Wyróżnienia:
Adam Popiel, l. 15
Publiczna Szkoła Podstawowanr 14 w Radomiu
opiekun: Anna Niziołek
Małgorzata Maciejewska, l. 16
Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu
opiekun: Marzena Prokopowiczg
E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:
Grand Prix:
Agnieszka Jasińska, l.39
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Krakowie
opiekun: Bernardetta Cisowska
Laureaci:
Aleksandra Rachwał, l. 25
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Krośnie
opiekun: Iwona Turowska
Grażyna Probierz, l. 33
Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach
opiekun: Anna Krasnodębska - Okręglicka
Małgorzata Galanta, l. 56
Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
opiekun: Małgorzata Rogowska
Wyróżnienia:
Magdalena Dobrzańska, l. 36
Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria” w Katowicach
opiekun: Anna Krasnodębska - Okręglicka
Natalia Szarzec, l. 17
Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie
opiekun: Irena Bylok
W dniu 9 kwietnia 2018 roku odbyło się posiedzenie jury konkursu /część literacka/.
Jury w składzie:
przewodnicząca:
EDYTA BORCZYK
polonistka w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
członkowie:
1) MONIKA BUJ
2) IWONA WAWRZYNIAK
polonistki w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu
Jury przeanalizowało 175. prac i przyznało tytuły laureatów następującym osobom:
C) uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej:
Laureaci:
Jędrzej Gliszczyński, l. 11
Szkoła Podstawowa nr 5 w Szczecinku
opiekun: Renata Musiał
Zuzanna Tryc, l. 10
Szkoła Podstawowa nr 41 w Warszawie
opiekun: Aleksandra Jagiełłowicz
Bartłomiej Wróbel, l. 13
Szkoła Podstawowa nr 41 w Warszawie
opiekun: Aleksandra Jagiełłowicz
Wyróżnienie:
Kacper Prymas, l. 12
Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej
opiekun: Ewa Grobelna
D) uczniowie klas I – III gimnazjum
Laureaci:
Maciej Serżysko, l. 13
Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie
opiekun: Jolanta Chyba
Aleksandra Załucka, l.16
Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskigej
opiekun: Ewa Grobelna
Aleksandra Mruk, l. 16
Szkoła Podstawowa nr 6 w Oławie
opiekun: Jolanta Szewczyk
E) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe:
Laureaci:
Andrzej Jagiełłowicz, l. 18
XLIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
opiekun: Bronisław Kądziela
Wszystkim uczestnikom, laureatom, osobom wyróżnionym i opiekunom artystycznym gratulujemy! Zapraszamy do kolejnych edycji konkursu. O trzydniowym podsumowaniu poinformujemy laureatów i ich opiekunów wkrótce. Osoby wyróżnione i opiekunów zapraszamy na uroczyste podsumowanie 9 czerwca 2018 roku.