MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA 2015 R.

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA 2015 R.

Dnia 3 lutego 2015 roku w zmodernizowanej sali gimnastycznej PSP nr 21 zostały rozegrane mistrzostwa Wałbrzycha szkół podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców.

W grupie eliminacyjnej reprezentanci naszej szkoły spotkali się z gospodarzami PSP 21 remisując po zaciętym spotkaniu 6:6. Tak samo remisem zakończył się drugi pojedynek z PSP nr 22 2:2. Ostatni mecz grupowy wygraliśmy z PSP nr 15 5:2 i ten wynik dał nam awans do trójki finałowej.
W finale PSP 21 wygrało z PSP 37 4:3 a nasza szkoła pokonała PSP 37 4:2 i ta jedna bramka więcej zdobyta zadecydowała o końcowym sukcesie naszych chłopców. końcowa klasyfikacja:
 1. PSP nr 26
 2. PSP nr 21
 3. PSP nr 37
 4. PSP nr 6
pilkarczna

skład zwycięskiej drużyny:

Szymon Weirauch, Marcin Bikowski Mateusz Ciupiński, Oskar Wiśniewski,
 Krystian Gołda, Błażej Dudzik, Maciej Czornij, Jakub Kanik, Leon Furmaniak, Dawid Dziuba, Mateusz Karolczak, Maksymilian Szmeruk.
 Opiekun: Marek Figurski.