ZWYCIĘSTWO NA GORĄCYM TERENIE
Logo szkoly

img 9054 640x427

Zwycięstwo na „gorącym” terenie.
W hali PSP 21 zostały rozegrane mistrzostwa Wałbrzycha szkól gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
W tych rozgrywkach wystąpiły reprezentacje PG1, PG7, PG9, PG11 i PG13.

W pierwszym Spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną PG13 pewnie wygrywając, z reprezentacją gimnazjum działającego przy II liceum. W kolejnym spotkaniu nasi reprezentanci odnieśli drugie zwycięstwo z drużyną PG1, które otworzyło szanse na końcowe zwycięstwo. Po dwóch stosunkowo łatwych spotkaniach przyszło nam się zmierzyć z gospodarzami imprezy PG 7.
Do przerwy nie mogliśmy znaleźć recepty na sforsowanie szczelnej defensywy PG 7 i przegrywaliśmy 0:2. Po przerwie ruszyliśmy z prawdziwą nawałnicą na gospodarzy wygrywając tą połowę 6:1 i całe spotkanie 6:3. Był to historyczny sukces naszych chłopców ponieważ pierwszy raz jako gimnazjum wygraliśmy mistrzostwa Wałbrzycha w piłce ręcznej chłopców.