MISTRZOSTWA OKRĘGU W NOWEJ RUDZIE

MISTRZOSTWA OKRĘGU W NOWEJ RUDZIE

W dniach 13-14 grudnia w Nowej Rudzie odbywały się Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w Pływaniu.

W zawodach brali udział znani i utytułowani pływacy z całego dolnego Śląska, z takich klubów jak AZS AWF Wrocław, Śląsk Wrocław, Juvenia Wrocław, Koral Wrocław, Rekin Świebodzice, Shark Rudna, Piranie Lubin i wiele innych.

Z naszej szkoły startowała i reprezentowała nas uczennica klasy VF – Karolina Schabowicz

Startowała w następujących konkurencjach:

-50m stylem dowolnym- czas 36,08 (34msc)

- 50m stylem klasycznym – czas 48,28 (30msc)

- 100m stylem klasycznym – czas 1:46,24 (23msc)

- 50m motylkowy – czas czas 44,09 (24msc)

- 100 stylem zmiennym – czas 1:34,97 (21msc)

Są to zawody wysokiej rangi w pływaniu i naprawdę trzeba się starać na treningach, żeby w nich wystartować. Karolina poprawiła znacznie swoje rekordy życiowe i idzie jej coraz lepiej.

Mam nadzieję, że w przyszłości w tego rodzaju zawodach stanie na podium. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Op. Rafał Kwiatkowski