GRA TERENOWA SAMORZĄDU KL.4-8

19 czerwca Samorząd Uczniowski klas 4–8 uczestniczył w grze miejskiej na wałbrzyskim Rynku z okazji jubileuszu 6️⃣0️⃣0️⃣-lecia miasta Wałbrzycha.
Była to doskonała okazja do poznania 🔍🗺🏛 historii miasta, jego architektury, geografii, topografii oraz kultury.
Uczniowie z zaangażowaniem rozwiązywali zadania, szukali odpowiedzi❓️i odkrywali ciekawe miejsca związane z Wałbrzychem. Gra była nie tylko świetną formą nauki poprzez zabawę, ale także okazją do rozwijania współpracy i integracji.
Po zakończeniu gry uczestnicy spotkali się na wspólnym integracyjnym spotkaniu w pizzerii🍕, gdzie w miłej atmosferze mogli podzielić się wrażeniami i spędzić razem czas.
To był dzień pełen wiedzy, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *