Natalia P. z klasy 7E odniosła sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno drzemiące w wulkanach”, zdobywając w nim zaszczytne wyróżnienie To wydarzenie artystyczne jest organizowane cyklicznie przez Muzeum Złota w Złotoryi. Konkurs co roku przyciąga setki utalentowanych dzieci i młodzieży z całego kraju, a jury ocenia interpretację procesów geologicznych i potęgi natury. Gratulujemy Natalii!
Opiekun E.Maduch
