12 czerwca w holu naszej szkoły odbył się wyjątkowy Bal Ósmoklasisty. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez, który w tym roku został przygotowany przez panie Annę Kotek i Katarzynę Popiel. Dostojny taniec w wykonaniu uczniów klas ósmych zachwycił zgromadzonych gości i był pięknym wstępem do wspólnego świętowania zakończenia ważnego etapu edukacji.
