ŚWIĘTO WOLONTARIATU

W piątek, 12 czerwca, nasi uczniowie uczestniczyli w Pikniku Wolontariusza pod hasłem: „Pomagamy, bo lubimy. Święto Wolontariatu”, organizowanym przez Urząd Miasta i Wałbrzyskie Hospicjum na terenie Starej Kopalni. Spotkanie było okazją do integracji młodzieży i opiekunów skupionych w szkolnych wolontariatach regionu wałbrzyskiego i okolic, wspólnej zabawy podczas gier terenowych oraz podziękowań za czynne wspieranie Hospicjum podczas „Żonkilowej Kwesty”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *