
12 czerwca w Starej Kopalni odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Konkursu Radiowych Form Literackich, organizowanego przez Nasze Radio Wałbrzych pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha. 
Z ogromną radością informujemy, że zespół „Dziewczyny z Wałbrzycha” z PSP 26 otrzymał wyróżnienie w tym wyjątkowym konkursie. 
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom kreatywności, zaangażowania i wspaniałego sukcesu. Jesteśmy dumni, że tak pięknie reprezentowały naszą szkołę. 

Brawo, Dziewczyny! 
Opiekunem drużyny jest pani Edyta Borczyk
