Na przełomie maja i czerwca uczniowie klas 4-7 mieli możliwość odwiedzić Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu ![]()
.
Było to bardzo wartościowe i pouczające doświadczenie, którego celem było kształtowanie w dzieciach szacunku, odpowiedzialności oraz empatii wobec naszych czworonożnych przyjaciół. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wyprowadzali psy na spacery poza teren schroniska. Dziękujemy kierownictwu schroniska za cenną lekcję wrażliwości i pokory.
