Obecne Grono Pedagogiczne
Logo szkoly

Obecne Grono Pedagogiczne

Dyrekcja szkoły

Dyrektor szkoły
mgr Renata Born

Wicedyrektor do spraw organizacji i dydaktyki klas 4-8 SP
mgr Magdalena Leńska

Wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej
mgr Urszula Walczyk

Wicedyrektor do spraw opiekuńczo–wychowawczych i kształcenia specjalnego
mgr Dorota Skorupa

 

Grono Pedagogiczne

Przedmiot

Imię i nazwisko

oddział przedszkolny 

Marta Karwacka

edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Molak – Babiarz

Elżbieta Bujak

Anna Walewska

Ewa Wesołowska

Renata Panaś

Iweta Gugała

Urszula Szot

Urszula Walczyk

Alicja Grądalska

Dorota Połeć

Anna Całka

Anna Hadryś

Anna Węgrzynowska

Ewa Pietraszko

Wiesława Kyc

Aleksandra Piechowiak – Stawińska

Małgorzata Marszałek

Wioletta Sroka

Magdalena Dudzińska

Kalina Sienkiewicz

Anna Kmiecik

Dominika Kasprzak

Dorota Kozaczyk

Aleksandra Milińska

język polski

Dagmara Bejmert

Edyta Borczyk

Monika Buj

Alicja Garwol

Marzena Hrycek

Krystyna Jeziorna

Joanna Madejczyk

Edyta Rybińska

Ewa Topa

Iwona Wawrzyniak

Monika Woźniak

Anna Sowa

język angielski

Estera Nikolen

Maja Buj

Małgorzata Kwiatkowska

Karolina Korczyńska

Magdalena Duda

Katarzyna Licznar

Jacek Smreczyński

Dominik Sędziak

Magdalena Kutryb

Marzena Zakrzewska-Hybner

Grzegorz Wach

 

język niemiecki

Urszula Witkowska

Aleksandra Kłapińska

Katarzyna Małolepsza

historia i społeczeństwo

Elżbieta Domagała

Renata Staniec

Paweł Jaworek

Grzegorz Marszałek

Małgorzata Górska

WDŻ 

Aleksandra Kłapińska

Danuta Naworska

 

WOS

Marta Zalewska

Joanna Mamulska

EDB

Marta Zalewska

etyka

Joanna Madejczyk

matematyka

Bożena Kruszyńska

Dorota Turzańska

Violetta Bercz

Elżbieta Brzyska

Izabella Wolińska

Łukasz Zawadzki

Katarzyna Wach

 

przyroda

Agnieszka Jaworek

Joanna Tychowska - Zabagło

Renata Born

 biologia

Danuta Naworska

Renata Born

Agnieszka Jaworek

Wioletta Płodzień

Joanna Tychowska - Zabagło

fizyka

Tomasz Oracz

Agnieszka Gancarz

chemia

Bożena Igła

Agnieszka Gancarz

geografia

Ewa Łukaszewicz

Joanna Tychowska - Zabagło

Urszula Szot

informatyka

Barbara Licznar

Rafał Kwiatkowski

plastyka

Ewa Maduch

muzyka

Agnieszka Skirucha

Paweł Golczak

technika

Paweł Golczak

Agnieszka Skirucha

religia

Jadwiga Welc

Wioletta Sroka

ks. Łukasz Trzeciak

ks. Wojciech Oleksy

wychowanie fizyczne

Anna Kotek

Katarzyna Popiel

Magdalena Leńska

Marek Figurski

Przemysław Parla

Dariusz Ratajczak

Fabian Kurzawiński

Maciej Leński

fizjoterapeuci

Wioletta Płodzień

rewalidacja

Barbara Oziembłowska

Regina Zając

Aleksandra Tylczyńska- Zepp

Dorota Skorupa

logopeda

Regina Zając

Aleksandra Tylczyńska- Zepp

doradztwo zawodowe

Marta Zalewska

Maja Buj

pedagog

Marlena Szeliga- Pastuszak

Monika Buj

Aneta Hajdukiewicz

psycholog

 Marcin Jasiński

 

świetlica 

Agnieszka Ewiak 

Marzena Grzegrzółka

Elżbieta Kanarkiewicz

Aneta Janiszewska

Bożena Krakowiak

biblioteka szkolna

Ewa Woźny - Nowak

Grzegorz Marszałek

sekretariat

Aleksandra Polerowicz

Dawne Grono Pedagogiczne

stanowisko

imię i nazwisko nauczyciela

Dyrektor

Jolanta Znamirowska

Bożena Kruszyńska

Wicedyrektor ds. organizacji i dydaktyki

Teresa Nerkowska

Bożena Kruszyńska

Renata Born

Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej

Jadwiga Miczek

Elżbieta Bujak

Wicedyrektor ds. opiekuńczo – wychowawczych i kształcenia specjalnego

Anna Woźnicka

Anna Lisicka

Jolanta Surmaczyńska

Oddział przedszkolny 

 Anna Brzozowska- Dobosz

Edukacja wczesnoszkolna

Anna Baran

Anetta Bartoszyńska

Izabela Chrapek-Jarmułowska

Czesława Piksa

Longina Kochanowicz

Joanna Krzan

Ludmiła Łobos

Urszula Łosińska

Małgorzata Matkowska

Teresa Mielnik

język polski

Sylwia Aftyka-Łoda

Barbara Bera

Katarzyna Bogdańska

Magdalena Deryło-Sroka

Ewa Gulińska

Eżbieta Hus

Agnieszka Karmowska

Barbara Kieca

Bogumiła Kosior

Krystyna Kuczyńska

Ewa Lamch

Stanisława Oziembłowska

Anetta Pietruszkiewicz

Bogumiła Suchodolska

Magdalena Truszczyńska

Regina Zajac

Anna Nahorecka

język angielski

Mariola Bardowska

Katarzyna Baran

Jadwiga Dolega

Mirela Ewangielu

Katarzyna Filipowska

Bartosz Karaśkiewicz

Aleksandra Mandzyn

Aleksandra Pawlak

Beata Puziak

Joanna Nagańska-Skóra

Anna Zielińska-Stawiarz

Malwina Antonowicz

język niemiecki

Małgorzata Błaż

Elżbieta Nowak

Beata Woźniak

historia i społeczeństwo

Bogusława Garba

Marcin Jagodziński

Teofila Leszczyńska

Sylwia Pokojowa

Maria Wowk

WDŻ 

Mirosława Ludwiczuk

WOS

Arkadiusz Warzecha

Robert Lewandowski

KOSS

Elżbieta Domagała

Marzena Broda

Marta Zalewska

EDB

Robert Ćwielong

etyka

 

matematyka

Sylwia Stankiewicz

Iwona Jędrasik

Małgorzata Adamska

Teresa Chwalibóg

Szymon Głogowski

Jolanta Gołębieska

Teresa Kanik

Mirosława Łapicz

Barbara Nazarko

Teresa Nerkowska

Halina Paradowska

Danuta Petters

Radosław Pietruszkiewicz

Krystyna Sadyś

Elżbieta Stępak

Anna Zamożniewicz

Monika Ździobek

Eliana Rostecka

Zbigniew Stebel

przyroda

Katarzyna Chrobaczyńska

Monika Daszkiewicz

Elżbieta Ślusarska

Anna Wnęk-Sosialuk

 biologia

Monika Bulerska-Marszałek

Czesława Kaszuba

Mirosława Sauć

fizyka

Mirosława Balewicz

Janina Gil

Mirosław Petters

chemia

Elżbieta Ciara

geografia

Bożena Janiga

informatyka

 Andrzej Licznar

plastyka

Katarzyna Utecht

Katarzyna Fiołek- Szymala

muzyka

Joanna Figiel

Ewa Orłowska-Wiatr

Wojciech Szklarkowski

technika

Mirosława Stamkowska

Piotr Strzelecki

Małgorzata Żuczkowska

religia

Ewa Bulkiewicz

ks. Mirosław Choroszy

Jolanta Drewczyńska

ks. Tomasz Federkiewicz

ks. Gabriel Horowski

Zofia Kasińska

ks. Mateusz Kulig

Bogusława Kułaga

ks. Andrzej Majka

Ks. Andrzej Paraciej

ks. Kamil Raczycki

ks. Daniel Rydz

ks. Robert Rynkiewicz

Maria Suchojad

ks. Piotr Winczakiewicz

Władysława Witek

ks. Bogusław Wolański

ks. Łukasz Ziemski

ks. Marcin Mazur

ks. Paweł Laska

rytmika/ koło taneczne

Jadwiga Kostkiewicz

Aniela Pacyna

Aleksander Wąsik

Violetta Wilk

wychowanie fizyczne

Piotr Borowski

Hanna Ignaczak

Hanna Kotynia

Andrzej Licznar

Marek Maciąg

Jacek Sobczyk

Natalia Urbacka – Kaczor

Artur Ziembicki

fizjoterapeuci

Maciej Byra

Regina Chilińska-Pruchnicka

Marek Łakomiec

Adam Łyczkowski

Piotr Sipiorski

logopeda

Beata Chmiel

Bożena Hencińska

Dorota Nieckarz

pedagog

Anna Baran

Anita Gąsowska

Anna Lisicka

Jolanta Rojewska

Irena Trojanowska

psycholog

Urszula Walczyk

Anna Podyma

Edyta Filipek - Grabiszewska

szachy

Marian Pyrzyński

Piotr Rychlik

Hanna Rychlik

świetlica 

 

biblioteka szkolna

Renata Błażyńska

Renata Gaspari

zajęcia integracyjne

Anna Woźnicka

doradztwo zawodowe

Barbara Kocoń

sekretariat

Urszula Łossowska

Anna Hamanowicz

Anna Kmiecik

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis