Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Sukcesy uczniów Gimnazjum

KONKURS WIEDZY O J.POLSKIM DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

 
We wtorek, 17.10.2017 r. Zespół Szkół Politechnicznych ENERGETYK zorganizował powiatowy Konkurs Wiedzy o Języku Polskim. Naszą szkołę reprezentowały trzy koleżanki z klas trzecich gimnazjum. W składzie zespołu znalazły się; Hanna Lupierz i Julia Godzisz z III a oraz Hanna Drzewiecka z III e. Śmiało można stwierdzić, że uczennice zaprezentowały się doskonale. Zajęły II miejsce. Wyprzedziło nas tylko gimnazjum przy II LO.

Czytaj więcej: KONKURS WIEDZY O J.POLSKIM DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

PRZYRODA W KOLORACH 2017

amelkanataliaUroczysty finał VII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego - PRZYRODA W KOLORACH 2017 miał miejsce w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tematem tegorocznej edycji był "Świat wielkich i małych kotów". Na konkurs nadesłano 2591 prac. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły Amelia Wierzbowska z klasy II c gimnazjum, a praca Natalii Sudory z klasy I a została zakwalifikowana do wystawy. Opiekunem artystycznym dziewczynek jest pani Ewa Maduch. ag

"Moje hobby - Mój zawód"

pioterek

Uczniowie naszego gimnazjum Joanna Miłosz klasa III F i Rafał Pioterek
klasa III F brali udział w konkursie organizowanym przez ZS nr 5 w Wałbrzychu "Moje hobby - Mój zawód". Spośród 730 uczniów biorących udział w konkursie nasi gimnazjaliści zajęli opowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Gratulujemy !!!

Opiekun: Tomasz Oracz

 

"BYĆ KIMŚ"

Blisko 300 gimnazjalistów z pięciu powiatów zmagało się w zorganizowanym  przez Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Wałbrzychu interdyscyplinarnym Międzypowiatowym Konkursie ,,Być Kimś II".

Czytaj więcej: "BYĆ KIMŚ"

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis