Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

TANECZNE ŚRODY, NIE TYLKO W ŚRODY

taniec 1

Wszyscy wiemy, że muzyka, taniec łagodzą obyczaje. Podczas pandemii bardzo brakowało nam wspólnych tanecznych przerw, podczas których mogliśmy rozładować nadmiar energii i czasami trudne emocje. To znowu jest możliwe!!! Zaraz po długim weekendzie zainaugurowaliśmy balety na szkolnym holu. Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzenia długiej (nie tylko) środowej przerwy!

Czytaj więcej: TANECZNE ŚRODY, NIE TYLKO W ŚRODY

ŻONKILOWA KWESTA

kwesta 1

W dniach 25-28 kwietnia 2022 r. nasi wolontariusze bardzo licznie zaangażowali się w przeprowadzenie Żonkilowej Kwesty, organizowanej przez Wałbrzyskie Hospicjum. W ramach tegorocznej akcji, w której uczestniczyło blisko 500 wolontariuszy z wszystkich wałbrzyskich szkół, zbieraliśmy datki nie tylko na wsparcie hospicjum w Wałbrzychu, ale także we Lwowie, na Ukrainie. Aby dodać otuchy pracownikom i podopiecznym tej lwowskiej placówki, zgromadziliśmy się na Placu Magistrackim do wspólnego zdjęcia, które w tym samym dniu trafiło do Lwowa. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom oraz Wałbrzyskiej Policji, która włączyła się do akcji, za solidarność i wielkie serce!

Czytaj więcej: ŻONKILOWA KWESTA

WIELKANOCNY KIERMASZ RÓŻNOŚCI

WKR 1

12 kwietnia 2022 r. Samorząd Uczniowski po dwuletniej przerwie zorganizował Wielkanocny Kiermasz Różności. Obok zaczytanych książek, rozmaitych gier edukacyjnych, zabawek czy nietuzinkowej biżuterii na targu znalazły się świąteczne ozdoby, istne arcydzieła wykonane rękoma naszych babć. Wszystko rozeszło się jak świeże bułeczki, a fundusze, które uzyskaliśmy ze sprzedaży, przekazaliśmy na cele dobroczynne, wspomagając Seniorów z Domu Pomocy Społecznej "Rusinowa" oraz Wałbrzyskie Hospicjum. 

Czytaj więcej: WIELKANOCNY KIERMASZ RÓŻNOŚCI

ZAJĄCZEK U SENIORÓW

kartka

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły sprawili radość podopiecznym Domu Seniora "Rusinowa" drobnymi słodkimi upominkami oraz własnoręcznie przygotowanymi kartkami wielkanocnymi. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę poprzez udział w Kiermaszu Różności i zakup oferowanych przez nas gadżetów.

Czytaj więcej: ZAJĄCZEK U SENIORÓW

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis