Inne dyscypliny
Logo szkoly

Inne dyscypliny

SKKT PTTK „Zloty Plecak”

koło SKKT PTTK Zloty Plecak

WITAJCIE W ROKU 2017

SKKT PTTK „Zloty Plecak” działa przy Oddziale PTTK "Ziemi Wałbrzyskiej" od kilku lat.

Dzieci i młodzież co roku ambitnie uczestniczą w Ogólnopolskim Turnieju   Turystyczno – Krajoznawczym. Co roku zajmują wysokie miejsca:

Czytaj więcej: SKKT PTTK „Zloty Plecak”

Wielki sukces w Lubaniu

12193655 520672571425787 6202059184330171692 n

      Uczniowie naszej szkoły wystąpili w pierwszy raz w Marszach na Orientację. Od razu pojawiły się rewelacyjne wyniki!!
     Weronika Kaczor oraz Szymon Sargalski zajęli I miejsce zarówno w sobotnich jak i niedzielnych marszach. Im i IIm zajął również Bartosz Szuryga, IIm Maja Szuryga i Natalia Legiejew, IIIm Dominika Gileta, Bartosz Raszewski.

Czytaj więcej: Wielki sukces w Lubaniu

Zawody sportowe klas I SP

DSC03051maly2

 

Udanie zadebiutowali w swoich pierwszych poważnych zawodach sportowych pierwszoklasiści z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. W dniu 04.04.2014r. w hali wałbrzyskiego OSIRu przy ul. Wysockiego odbyły się zawody klas pierwszych w wielobojach sprawnościowych, w których uczestniczyło 12 wałbrzyskich szkół. Świetnie w tych zawodach występowała reprezentacja PSP nr 26, złożona z 5 dziewczynek i 6 chłopców. Już pierwsza konkurencja polegająca na wahadłowym toczeniu piłki plażowej zakończyła się zwycięstwem młodych reprezentantów SP 26. Jednak na półmetku rywalizacji (po 4 konkurencjach) prowadziła reprezentacja PSP nr 6. W przerwie po posileniu się kanapkami przygotowanymi przez rodziców i uzupełnieniu utraconych płynów nasi młodzi zawodnicy wygrali wszystkie 3 konkurencje. Ostatnią konkurencją była sztafeta, która rozgrzała do czerwoności zgromadzoną widownię (rodziców, dziadków). W tej konkurencji PSP 26 zmierzyła się w bezpośrednim boju z PSP 6 i zwycięstwem przypieczętowaliśmy końcowy triumf w zawodach, nie pozostawiając wątpliwości, kto był tego dnia lepszy.

 Skład:
 Anna Banach, Oliwia Włodarczyk, Oliwia Szewczyk, Otylia Grabarska, Wiktoria Jankowicz, Adam Czornij, Kacper Zatryb, Karol Popiel, Hubert Kozioł, Maksymilian Marszałek, Mateusz Sławiński.

 Opiekun: Marek Figurski.

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Dnia 05.02.2015 na Aqua Zdroju odbyły się Mistrzostwa Wałbrzycha w Tenisie Stołowym chłopców. Po zaciętej walce uczniowie naszej szkoły w składzie: Sadowski Jakub i Lisowski Ernest zdobyli brązowy medal pokonując drużyny ze szóły: SP 6 i SP 21. Opiekun drużyny Katarzyna Popiel.

(HR)

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis