AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA 2020/2021

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA 2020/2021

Po raz kolejny uczniowie przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego skierowanego do pierwszoklasistów - „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Obejmuje on tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci. Była to już XII edycja tego programu.

Certyfikat ABP-1

Uczniowie wzięli aktywny udział w cyklu zajęć, na których poznali zasady zachowania bezpieczeństwa w czerech sferach: na drodze, w domu, w szkole i w Internecie. Zdobytą przez dzieci wiedzę pozytywnie zweryfikował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Zdecydowana większość uczniów uzyskała w nim 100% trafnych odpowiedzi. Nasi uczniowie z klas pierwszych zrealizowali wszystkie elementy programu i dzięki temu 9 marca 2021 roku zdobyliśmy Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.