KLASA III A I KOT CIEPŁOSŁAW NA TROPIE ZIMNEGO KALORYFERA

KLASA III A I KOT CIEPŁOSŁAW NA TROPIE ZIMNEGO KALORYFERA

dyplomy
Kot Ciepłosław zaprosił klasę III A do wspólnej przygody! PGE Energia Ciepła przygotowała projekt edukacyjny dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych pt. „Przygody Kota Ciepłosława”. Program miał na celu budowanie świadomości ekologicznej u najmłodszych oraz przekazywanie wiedzy o tym, jak powstaje ciepło i skąd bierze się prąd.

Kończył się on testem wiedzy on-line oraz pracą konkursową na wykonanie komiksu o przygodach Kota Ciepłosława i jego pomocników. Bezbłędnie rozwiązany test oraz stworzony komiks przez klasę III A otrzymał wyróżnienie. Nagrodą jest wycieczka do Wrocławia i zwiedzanie elektrociepłowni. Ciepłosław nie zapomniał o dyplomach i nagrodach indywidualnych, które dotrą do uczniów niebawem.
Ciepłosław i III A pozdrawia!
Trzymajcie się cieplutko!

dyplom scan