DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

KEN 2021

14 października 2021 r. obchodziliśmy święto patronalne naszej szkoły - Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji za pomocą niezawodnego internetu zorganizowaliśmy spotkanie okolicznościowe online dla wszystkich uczniów i nauczycieli. KEN-TV wyemitowała trzecią już audycję na żywo, podczas której przedstawiliśmy krótki rys historyczny, a nasi koleżanki i koledzy z klasy 6b zaprezentowali ciekawy program artystyczny. W drugiej części spotkania pod hasłem Mam prawo się uczyć mogliśmy zapoznać się z historią małych bohaterów walczących o prawo dzieci do edukacji w krajach Trzeciego Świata. Zastanawialiśmy się wspólnie w klasach, za co MY cenimy i lubimy naszą szkołę, a Opiekunowie SU uwiecznili nasze refleksje na plakatach na tablicy informacyjnej. Pozdrawiamy wszystkich w dniu naszego święta!